Lauko durys. Bendros jų savybės

lauko durysRinkoje siūlomas platus lauko durų pasirinkimas, tad kaip reikėtų apsispręsti, renkantis lauko duris. Pirmiausia jūs turėtumėte žinoti, kokios durų savybės svarbiausios būtent jums: saugumas, šiluma ar apdaila. Tada pagalvokite, kokią pinigų sumą galite skirti būtent lauko durims.

Jeigu perkate buto įėjimo duris, ekspertai pataria pasirinkti šarvuotas arba seifines. Tokios durys saugo nuo įsilaužimų, sulaiko patalpoje šilumą ir izoliuoja nuo pašalinių aplinkos garsų. Paprastai butų įėjimuose statomos metalinės durys, tačiau jų dizainas gali būti įvairus, nes naudojamos įvairios apdailos medžiagos, gali būti įvairios spalvos ir raštai. Dažniausiai, tik pažiūrėjus, būna sunku suprasti, kad durys yra metalinės. Šarvuotos lauko durys gali būti montuojamos ir name. Tačiau tokiu atveju durys skirsis nuo tų, kurios montuojamos butuose, nes namo durys turi būti atsparios aplinkos drėgmei. Be to, dėl savo sudėties buto durys nėra tokios šiltos, nes, jas gaminant, naudojama daug metalo, kuris, deja, yra geras šilumos laidininkas.

Viena svarbiausių lauko durų savybių – jų saugumas. Šiuo požiūriu labiausiai ir tiktų šarvuotos durys. Jose po apdaila yra montuojamas ištisinis plieninis lakštas, todėl jos yra apsaugotos nuo įvairių sugadinimų. Šių durų stakta yra metalinė, tad ją irgi labai sudėtinga išlaužti. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad saugumą labiausiai garantuoja durų spyną. Metalinių durų konstrukcija nesunkiai keičiama, tad į šias duris galima įmontuoti jūsų pasirinktą spyną, ir jūs pats galite spręsti, kokią sudėtingą ir saugią spyną ar netgi spynų derinį įstatyti. Tačiau jeigu durys pagamintos taip, kad geriau sulaikytų patalpų šilumą, paprastai jose negali būti sumontuotos didelės spynos ir tokios, kurios rakina keliomis kryptimis. Į tokias duris dažniausiai montuojamos paprastesnės spynos. Tačiau būtent tai atitinka šių durų saugumo lygį, kitaip sakant, būtų neprotinga į tokias duris, kurių stakta ar varčia neapsaugotos, montuoti ypač saugias ir brangias spynas.

Lauko durys paprastai yra apskaičiuojamos ir gaminamos taip, kad jas galima eksploatuoti daug metų. Su sąlyga, kad durys bus tinkamai naudojamos ir prižiūrimos. O jų priežiūra, tikrai, nėra sudėtinga. Tiesiog reikėtų nepamiršti lauko durų nuvalyti, o kartais gali tekti pakeisti tarpines arba sutepti apkaustus.

 

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.