Straipsnių rašymas

Reikalingi straipsniai? Parašysime juos kokybiškai ir greitai. Kaina – tik nuo 15 €!

Užsisakyti straipsnius galite el. paštu rasytojas@outlook.com.

SEO straipsniai, reklaminiai ar naudingi?

straipsnių rašymasLabai svarbi dilema iškyla visiems, kam reikalingi yra įvairių temų straipsniai. Ar jie turi būti SEO, reklaminiai ar pristatomieji? Kuo jie skiriasi ir kokių straipsnių iš tikrųjų Jums reikia? Kokie kokybės reikalavimai jiems taikomi, kokia stilistika, kokia tematika?

Į šiuos klausimus atsakysime paprastai ir suprantamai.

SEO straipsniai – jei planuojate išorinę SEO kampaniją, tai vienas iš geriausių būdų gauti kokybiškų nuorodų. Tai 300-500 žodžių apimties ne itin aukštos kokybės tekstai, kurių tikslas – reklamuoti jūsų verslą abstrakčiai, be jokių konkrečių pasiūlymų. Juose svarbiausi – raktiniai žodžiai, kurių gali būti nuo vieno iki keliolikos.

Patarimas: Netalpinkite SEO straipsnių į savo verslo puslapį, reklaminius leidinius ar vietoj paslaugų aprašymų – tai atrodo nenatūraliai ir keistai skaitytojams.

Reklaminiai straipsniai – jei norite tam tikruose leidiniuose ar savo įmonės tinklaraštyje pareklamuoti savo naują paslaugą ar produkciją, savo verslą ar komandos pasiekimus. Tai 100-1000 žodžių straipsnis, kuriame svarbiausia – tiesioginė Jūsų paslaugos ar produkto reklama.

Patarimas: To paties straipsnio keliuose leidiniuose netalpinkite, nes atrodys, kad tai labai agresyvi turinio reklamos kampanija. Geriau keli reklaminiai straipsniai skirtinguose leidiniuose.

Naudingi straipsniai – tai pažintiniai ir informaciniai straipsniai, kurių tikslas – suteikti tam tikros naudos skaitytojui – supažindinti jį su įdomia paslauga, atskleisti jos problematiką, tam tikrą požiūrį ir t.t. Tai nėra aktyvi ir įkyri reklama.

Patarimas. Tokius straipsnius talpinkite tik savo tinklaraštyje ar puslapyje, o kitur leiskite perspausdinti su nuoroda į jus. Jokios tiesioginės reklamos, jokių raktinių žodžių ir SEO triukų. Tai kokybiškas turinys, kuriuo žmonės turi susidomėti neprašomi.

Visi šie straipsnių tipai reikalauja tam tikrų kompetencijų, laiko investicijų ir net konsultacijų iš užsakovo pusės. Visi jie yra atitinkamos kokybės (SEO – žemiausia, naudingi straipsniai – aukščiausia), todėl ne visi tekstų kūrėjai gali juos parašyti.

Mes galime paruošti juos visus, o taip pat ir surasti „aukso vidurį“ tarp visų trijų rūšių – mūsų straipsnius yra įdomu skaityti, jie gali reklamuoti Jūsų prekės ženklą ir paslaugas, o taip pat nepamiršime ir įterpti tam tikrus raktinius žodžius.

Straipsnių kaina

Kokybiškų straipsnių kaina – nuo 15 €. Už tokią kainą galime parašyti Jums 300-400 žodžių straipsnį, kurį galite panaudoti įvairiais tikslais.

Susisiekite dėl detalių – rasytojas@outlook.com.

Comments are closed