Anglų kalbos kursai Vilniuje domina įvairių sričių atstovus

Kolibrio metodu anglų kalbos kursai VilniujeKolibrio metodu anglų kalbos kursai Vilniuje sulaukia nemažo dėmesio. Jie sutraukia įvairaus amžiaus žmones. Kodėl užsienio kalbos pamokomis susidomima? Priežasčių yra įvairių. Viena priežasčių – globalizacijos apimta rinka.

Turbūt kiekvienas pilietis moka ne tik gimtąją kalbą. Vieniems pakanka tų įgūdžių, kuriuos įgavo mokykloje, o kiti ieško, kur siūlomi įvairesnių kalbų kursai. Yra ir poreikis įgauti specifiškesnių jau mokamos kalbos įgūdžių. Šių dienų gyvenime itin aktualūs verslo terminai, naudingi versliems asmenims. Papildomų žinių reikia ir gydytojams, teisininkams bei kitų profesijų atstovams.

Tendencija, kai papildomų įgūdžių troškimas suburia įvairius žmones, neturėtų stebinti. Kiekvienoje kalboje yra visokiausių niuansų, reikalaujančių supratimo. Pažvelgę, kaip patys šnekame, suvoksime, kad skirtingos tautos komunikuoja įdomiai ir net keistai. Bendraudami su italu ir ištarę „pūsti į akį“, priversime kitatautį suklusti. Jis nesuvoks, kad omenyje turime miegą. Žodžių „nušauti du zuikius vienu šūviu“ sąskambis lietuviškai nesuprantančiam vokiečiui skambėtų kaip nežinia kokie garsai. Pasakytume japonui, kad „kuo gilyn į mišką tuo daugiau medžių“ ir priverstume jį mąstyti, kas čia per žodžiai. Kitoje šalyje gyvenantis asmuo gali mokėti lietuvių kalbą, bet įvairūs mūsiški posakiai jį vis tiek glumins. Lygiai tas pats galioja ir lietuviams, atrandantiems neįprastomis frazėmis paremtą užsienietišką informaciją.

Kolibrio metodu anglų kalbos kursai Vilniuje suteikia galimybę išsivaduoti iš spragų. Kiekvienas pagerina įgūdžius ir gali bendrauti laisviau. Anglų kalba tampa artimesnė, ir perkeltine prasme vartojami žodžiai pasidaro aiškūs. Nereikia galvoti, kas slypi už posakio apie kokį nors riešuto kevalą.

Nesunku suvokti, kad kalbos mokytis padeda filologiniai gebėjimai. Kodėl? Ogi todėl, kad humanitaras gali greitai susigaudyti, ant kokių pamatų pastatytos vienokios ar kitokios taisyklės. Neilgai trukus aptinkamos analogijos gimtojoje kalboje (arba išsiaiškinamas tų analogijų nebuvimas). Veiksmažodžių formos, laikai ar kitos taisyklės perprantamos sėkmingai.

Anglų kalbos kursų Vilniuje nauda įsitikina ir tie sostinės gyventojai, kuriems aktualu sužinoti kuo daugiau informacijos profesiniais tikslais, ir tie, kuriems nesvetimas asmeninis tobulėjimas. Tiek vieni, tiek kiti įgauna naujų įgūdžių. Ir tų įgūdžių ant pečių tikrai nenešioja, mat anglų kalba praverčia visur – nuo darbo rinkos iki kelionių.