Savo stilių formuokite lengviau – keli patarimai, kaip tai padaryti

stilius

Visuomet norime ir siekiame atrodyti nepriekaištingai ir pritrenkiančiai. Visuomet norime traukti teigiamą aplinkiniu dėmesį ir girdėti malonius bei mūsų savimeilę glostančius komplimentus. Tačiau tikrai ne visuomet mes būname patenkintos tuo, ką mums pavyksta pasiekti. Todėl siekiant, kad stiliaus formavimo procesas būtų bent šiek tiek lengvesnis, praverstų keli stiliaus patarimai.

Tvarkinga drabužių spinta

O taip! Turbūt jūs jau ne vieną kartą žvelgdamos į savo drabužių spintos turinį pagalvodavote, kad būtų metas pasitvarkyti. Tačiau ar tai padarėte? Vargu. Dažnai tokių užduočių įgyvendinimą mes būname linkusios atitolinti. Tačiau jei mūsų drabužių spinta bus labai netvarkinga, mes niekuomet negalėsime žinoti, ką turime ir kur mes galime rasti mus dominančius drabužius. Taigi, drabužių spintos turinys ir spintoje vyraujanti tvarka vaidina ypač svarbų vaidmenį, kai yra kalbama apie mūsų įvaizdžio formavimą.

Skirkite laiko apsipirkimui

Ir tai tikrai nereiškia, kad jūs turite kaskart įsigyti labai daug įvairių drabužių. Laiko skyrimas apsipirkimui reiškia, kad jūs turėtumėte pasidairyti po įvairias drabužių ir aksesuarų parduotuves. Jei jus domina naujas moteriškas megztinis ir jums jau kurį laiką sunku atrasti jūsų skonį atitinkantį modelį fizinėse parduotuvėse, galite jo paieškas atlikti internetu. O jei jums aktuali išskirtinio dizaino ir vienetinio modelio suknelė, galite pasidairyti ir po boutique tipo parduotuvėles. Pasirinkimo laisvė šiandien yra labai didelė, todėl dairykitės aplinkui ir tikrai atrasite tai, kas jums patinka.

Visada galite kreiptis į siuvėją

Pastebima, kad pakankamai daug moterų, kurios parduotuvėse atranda joms patinkančius drabužius, kurie neatitinka jų kūno linijų, nusigręžia ir toliau tęsia savo paieškas. Tačiau taip elgtis reikėtų tikrai ne visuomet. Nemenka dalis drabužių gali būti pakoreguoti, atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius. Tam jums tereikia pasirinkti profesionalų ir patyrusį siuvėją, kuris prireikus jums galėtų pagelbėti.

Atraskite tinkamą balansą

Jūsų viršus ir apačia visuomet turi būti tinkamai subalansuota. Tai reiškia, kad renkantis viršutinius drabužius, visada privalu galvoti ir apie apatinę kūno dalį. Lygiai tą patį galima pasakyti ir kalbant apie avalynės pasirinkimą. Jūs visuomet turėtumėte siekti atrasti patį tinkamiausią balansą, tokiu būdu suformuodamos labai harmoningą įvaizdį.

Rinkitės tai, kas jums tinka

Suprantama, kad neretai mes norime dėvėti drabužius, kuriuos matome madų žurnaluose ar madų pristatymo metu, tačiau kiekviena esame skirtinga. Kiekvienos iš mūsų figūra labai skiriasi, todėl visiškai natūralu, kad tai, kas tinka vienai, gali visiškai netikti kitai. Būtent dėl šios paprastos priežasties mes visuomet turime orientuotis į tai, kas mums tinka. Mūsų drabužiai privalo atitikti mūsų kūno linijas ir figūros tipą. Tik tokiu būdu mes galėsime suformuoti savo nepriekaištingą stilių.

Apsipirkite apgalvotai

Jei ruošiatės keliauti apsipirkti, ieškant naujų drabužių, turėtumėte tai daryti labai apgalvotai. Visų pirma jūs turite tinkamai paruošti save. Tai reiškia, kad reikėtų dėvėti patį geriausią savo turimą apatinį trikotažą, pasidaryti makiažą ir pasirūpinti savo šukuosena. Be to, reikėtų pasirinkti ir tinkamus batelius. Tai leistų jums lengviau suprasti, kurie drabužiai jums tiktų geriausiai. Taip pat turite atminti, kad apsipirkti turėtumėte vienos. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti labai smagu po parduotuves leistis su savo geriausia drauge ar netgi pulku artimiausių draugių, tai tikrai nepadės jums lengviau surasti norimus ir jums tinkančius drabužius. Apsipirkimas visuomet turi būti įgyvendinamas labai sistemingai, ramiai ir apgalvotai – neskubant ir koncentruojantis į tai, ko jums iš tikrųjų reikia.

Kur ieškoti audinių drabužiams?

audiniai

Klausimas paprastas: kur ieškoti audinių, iš kurių būtų galima pasisiūti puikių drabužių? Skaitydami toliau sužinosite atsakymą ir galėsite išsirinkti išties dėmesio vertų medžiagų puikiems rūbams.

Apie miegą

Atsakymas, kaip ir klausimas, irgi skamba paprastai. Pavadinimas įsimintinas – TavoSapnas.lt. Būtent čia atveda džinso, tiulio ar kitos medžiagos paieška. Bet, kaip atskleidžia pavadinimas, yra sąsaja ir su miegu. „Tavo sapno“ parduotuvėje – patalynės komplektai ir atskiros dalys, pavyzdžiui, pagalvės.

Kodėl gi verta šiuos dalykus pirkti minėtoje vietoje? Argumentų nestinga:

  • Kokybiška produkcija
  • Patrauklios kainos
  • Patogus užsakymas ir pristatymas
  • Sąžiningumas

Šie ir kiti pliusai atsiskleidžia ieškantiems kokybės. O patalais džiaugiamasi kiekvieną kartą einant miegoti. Džiaugiamasi ir nuostabiai išsimiegojus, puikiai pailsėjus.

Apie madą

Tačiau grįžkime prie audinių. Apie tai prakalbus tenka aiškintis, koks vaidmuo tenka madai.

Su mada neretai siejamas žodis „vėjai“. O jie tikrai siaučia. Pavasario, rudens kolekcijos… Netikėti viražai ir tam tikrų dizaino ypatybių grįžimas praėjus keliolikai metų…

Visgi kiekviena nauja tendencija nėra taisyklė. Ir, kaip žinote, yra nesenstančių dalykų. Juk ne šiaip sau sakoma, kad klasika nesensta.

Apie savitumą

Apie savitumą arba išskirtinumą – štai kas svarbu, jeigu jau užgriebėme mados temą.

Kartais tiesiog „nėra ką apsirengti“. O kai kada, rodos, taip norėtųsi ko nors savito, ko nėra parduotuvėse. Šis noras gali kilti ir dėl praktinių sumetimų – galbūt matuojatės jau dešimtą drabužį, bet kaip netinka, taip netinka. Tuomet kirba troškimas užeiti pas siuvėją.

Ir tada sukertama rankomis dėl rūbo. Rūbo, kuris bus pasiūtas. Kuris bus savitas, dailus ir patogus. Suprantama, šiam tikslui reikalingos geros medžiagos. Todėl ir minėtina „Tavo sapno“ elektroninė parduotuvė. Nes tai itin gausus audinių pasirinkimas. Turbūt galima teigti, jog pavyks rasti viską gražiems siuviniams.

Apie apsipirkimą

Svarbu, kad apsipirkimas nestokoja patogumo ir kitų privalumų. Nes veikiausiai nebūtų smagu mėnesius laukti, kol pristatys prekes. Nebūtų smagu gerokai permokėti. Gera žinoti, kad į tokią situaciją nepakliūvama. Audinių užsakymas tampa teigiama patirtimi.

Kiekvienam klientui naudinga, kad prekės nėra išmėtytos. Naudinga ir dėl to, kad pateikiama užtektinai informacijos apie jas.

Taigi, atsakymą, kur įsigyti audinių rūbams, jau sužinojote. Dėl visa ko dar pakartojame, kad pasirinkimas platus čia: TavoSapnas.lt.

 

 

 

 

Pagrindinės tėvų klaidos, kurias daro pirkdami rūbus vaikams

Drabuziai vaikams pigiauYra du tipai tėvai: pirmųjų atžaloms suteikta tokia didelė saviraiškos laisvė, kad kraštų nesimato ir tai puikiai atsispindi vaikų drabužių spintoje, antroji – rūbai perkami išaugimui, kartais aukojant kokybę, tačiau vaikai aprengti, taip sakant ūkiškai. Tačiau tereikia laikytis paprastų kelių taisyklių ir drabužių pirkimas nebus katastrofa.

Drabužiai perkami išaugimui

Pirmoji klaida yra planuoti vaiko išaugimą keliems metams į priekį. Tokių tėvelių perkami stilingi rubai vaikams yra gal ir kokybiški, tačiau negali būti patogūs. Ar Jums būtų patogu į darbą keliauti su tris kartus didesniu megztiniu?

Lietuvių šeimų noras sutaupyti gal ir būtų sveikintinas, jeigu ne kelios didelės problemos. Tarkim, drabuziai berniukams ir drabuziai mergaitems greičiau nusidėvi nei yra išaugami. Tokie drabuziai vaikams deveti dar panešiojami brolių ir sesučių kol tai tampa tiek, moraliai, tiek visaip kitaip pasenusiu rūbu.

Taupoma vaikiškiems rūbams

Natūralu, kad ieškomi drabuziai vaikams pigiau. Todėl ieškoma drabuziai vaikams ispardavimas, organizuojamos Mamų mugės, vežami vaikiski rubai is lenkijos. Tai nėra blogai jeigu nepasiekia kritinės ribos.

Vaikų odelė yra jautresnė nei suaugusių, dažniau jie kovoja su alergijomis. Todėl taupyti vaikų rūbams neverta. Juk sutaupius rūbams, dažniausiai vėliau teks išleisti kremams ar specialiems vaistams nuo alergijų.

Nepaisant to, drabuziai vaikams pigiau privalo būti iš natūralaus audinio pluošto. Atitinkamai natūralios medžiagos susidėvi greičiau už sintetines.

Tėvai amžinai žino viską geriau

Leiskite vaikui pačiam išsirinkti rūbus, nors kartais tai gali būti ir pats absurdiškiausias Jūsų gyvenime matytas sprendimas. Pasak vaikų psichologų, visai nesvarbu ar rubai vaikams is anglijos, ar lietuviski rubai vaikams. Svarbiau, kad drabuziai vaikams pigiau taptų vaikų priimtų sprendimų, jo nepriklausomybės ir saviraiškos simboliu.

Jeigu jų pasirinkimas lems, kad ryt vaikas grįš iš darželio su ašaromis akyse dėl kažkokio vaiko pasijuokimo iš jo aprangos, nurykite kartėlį, nepriekaištaukite, nesakykite kažko panašaus į ar aš tau nesakiau. Geriau apkabinkite ir pasakykite, kad didžiuojatės, tokiu kūrybingu ir netradiciškai mąstančiu vaiku. Juk ši saviraiškos laisvė neįkainojama.