Spintos stumdomomis durimis vaikų kambaryje

spintos stumdomomis durimisĮrenginėjant vaikų kambarį, labai dažnai tėvai galvoja apie tai, jog  vaikai nori pramogų ir atrakcijų. Taip, vaikystėje juk laikas žaisti ir šėlti, tačiau augančiam vaikui labai svarbu saugumas ir geros gyvenimo sąlygos. Todėl interjero specialistai pripažįsta, jog įrenginėjant vaiko kambarį, labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į spalvas, bet ir į funkcionalius baldus ir tokius, kurie padės vaikui saugiai jaustis savo kambaryje. Apie tai reikia galvoti renkantis kiekvieną baldą į vaiko kambarį. Todėl vis dažniau baldų gamintojai siūlo rinktis vaikų kambariui itin funkcionalų baltą – tai spintos stumdomomis durimis.

Saugumas

Pirmoji taisyklė, kuri turi būti įgyvendinta vaiko kambaryje – saugumo užtikrinimas. Vaikai juk tokie aktyvūs ir nutrūktgalviški, jog pavojus aplink juos tyko nežinia kada. Kad vaikiškos atrakcijos, pramogos ir juokas nepakištų kojos, geriausiai vaikui kambaryje įrengti saugius baldus. Spintos stumdomomis durimis yra būtent toks pasirinkimas. Pirmiausia reikia žinoti, jog stumdomų durų mechanizmas yra labai lengvas, todėl nekyla rizikos dėl sunkios spintos, kuri gali nukristi ir sužaloti vaiką. Be to, tokios spintos padeda išvengti labai dažnos vaikiškos traumos – privertų pirštų. Durų mechanizmas toks, kad nepriveria pirštų.

Sveikata

Dar vienas labai svarbus akcentas, dėl kurio į vaikų kambarį dažnai pasirenkamos spintos stumdomomis durimis, yra ekologija ir sveikatos saugojimas. Esame pripratę prie lengvų ir įvairių formų bei spalvų baldų, pagamintų Kinijoje. Dažniausiai jie traukia išskirtinėmis formomis, tačiau ne kiekvienas tėvelis pagalvoja pasidomėti, iš ko tokie baldai yra gaminami. Deja, dažniausiai tokie baldai yra gamybos procese paveikiami įvairiais chemikalais. Tokiu atveju tai nėra pats sveikiausias baldas vaikų kambariui. Tuo tarpu spintos stumdomomis durimis dažnai gaminamos nenaudojant jokių kenksmingų medžiagų. Todėl nereikia jaudintis, kad ilgainiui tokios medžiagos papultų į vaikų kambario atmosferą.

Kūrybiškumas

Kai pagalvojame apie vaiko saugumą ir sveikatą, galime galvoti ir apie kūrybiškumą. Net ir šiuo atveju tėveliams dažnai tinka spintos stumdomomis durimis į vaikų kambarį. Nes šios durys lengvos ir labai patvarios, ant jų galima įrengti vaikui skelbimų lentą, piešimo lentą, pakabinti krepšinio lanką ar sugalvoti kitokių atrakcijų. Be to, tokių durų mechanizmai yra įvairių spalvų ir ornamentų, todėl kiekvienas vaikas gali išsirinkti baldą, kuris labiausiai jam patinka ir geriausiai dera prie jo namų interjero. Leiskite vaikams atsiskleisti ir dalyvauti įrengiant savo kambarį.