Savo stilių formuokite lengviau – keli patarimai, kaip tai padaryti

stilius

Visuomet norime ir siekiame atrodyti nepriekaištingai ir pritrenkiančiai. Visuomet norime traukti teigiamą aplinkiniu dėmesį ir girdėti malonius bei mūsų savimeilę glostančius komplimentus. Tačiau tikrai ne visuomet mes būname patenkintos tuo, ką mums pavyksta pasiekti. Todėl siekiant, kad stiliaus formavimo procesas būtų bent šiek tiek lengvesnis, praverstų keli stiliaus patarimai.

Tvarkinga drabužių spinta

O taip! Turbūt jūs jau ne vieną kartą žvelgdamos į savo drabužių spintos turinį pagalvodavote, kad būtų metas pasitvarkyti. Tačiau ar tai padarėte? Vargu. Dažnai tokių užduočių įgyvendinimą mes būname linkusios atitolinti. Tačiau jei mūsų drabužių spinta bus labai netvarkinga, mes niekuomet negalėsime žinoti, ką turime ir kur mes galime rasti mus dominančius drabužius. Taigi, drabužių spintos turinys ir spintoje vyraujanti tvarka vaidina ypač svarbų vaidmenį, kai yra kalbama apie mūsų įvaizdžio formavimą.

Skirkite laiko apsipirkimui

Ir tai tikrai nereiškia, kad jūs turite kaskart įsigyti labai daug įvairių drabužių. Laiko skyrimas apsipirkimui reiškia, kad jūs turėtumėte pasidairyti po įvairias drabužių ir aksesuarų parduotuves. Jei jus domina naujas moteriškas megztinis ir jums jau kurį laiką sunku atrasti jūsų skonį atitinkantį modelį fizinėse parduotuvėse, galite jo paieškas atlikti internetu. O jei jums aktuali išskirtinio dizaino ir vienetinio modelio suknelė, galite pasidairyti ir po boutique tipo parduotuvėles. Pasirinkimo laisvė šiandien yra labai didelė, todėl dairykitės aplinkui ir tikrai atrasite tai, kas jums patinka.

Visada galite kreiptis į siuvėją

Pastebima, kad pakankamai daug moterų, kurios parduotuvėse atranda joms patinkančius drabužius, kurie neatitinka jų kūno linijų, nusigręžia ir toliau tęsia savo paieškas. Tačiau taip elgtis reikėtų tikrai ne visuomet. Nemenka dalis drabužių gali būti pakoreguoti, atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius. Tam jums tereikia pasirinkti profesionalų ir patyrusį siuvėją, kuris prireikus jums galėtų pagelbėti.

Atraskite tinkamą balansą

Jūsų viršus ir apačia visuomet turi būti tinkamai subalansuota. Tai reiškia, kad renkantis viršutinius drabužius, visada privalu galvoti ir apie apatinę kūno dalį. Lygiai tą patį galima pasakyti ir kalbant apie avalynės pasirinkimą. Jūs visuomet turėtumėte siekti atrasti patį tinkamiausią balansą, tokiu būdu suformuodamos labai harmoningą įvaizdį.

Rinkitės tai, kas jums tinka

Suprantama, kad neretai mes norime dėvėti drabužius, kuriuos matome madų žurnaluose ar madų pristatymo metu, tačiau kiekviena esame skirtinga. Kiekvienos iš mūsų figūra labai skiriasi, todėl visiškai natūralu, kad tai, kas tinka vienai, gali visiškai netikti kitai. Būtent dėl šios paprastos priežasties mes visuomet turime orientuotis į tai, kas mums tinka. Mūsų drabužiai privalo atitikti mūsų kūno linijas ir figūros tipą. Tik tokiu būdu mes galėsime suformuoti savo nepriekaištingą stilių.

Apsipirkite apgalvotai

Jei ruošiatės keliauti apsipirkti, ieškant naujų drabužių, turėtumėte tai daryti labai apgalvotai. Visų pirma jūs turite tinkamai paruošti save. Tai reiškia, kad reikėtų dėvėti patį geriausią savo turimą apatinį trikotažą, pasidaryti makiažą ir pasirūpinti savo šukuosena. Be to, reikėtų pasirinkti ir tinkamus batelius. Tai leistų jums lengviau suprasti, kurie drabužiai jums tiktų geriausiai. Taip pat turite atminti, kad apsipirkti turėtumėte vienos. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti labai smagu po parduotuves leistis su savo geriausia drauge ar netgi pulku artimiausių draugių, tai tikrai nepadės jums lengviau surasti norimus ir jums tinkančius drabužius. Apsipirkimas visuomet turi būti įgyvendinamas labai sistemingai, ramiai ir apgalvotai – neskubant ir koncentruojantis į tai, ko jums iš tikrųjų reikia.

Barzdos ir ūsų priežiūra: kaip atrodyti puikiai?

plaukai ir barzdaJeigu moterys skiria daug pinigų ir laiko plaukams, tai vyrai dažniausiai lepina savo veido odą ir noriai puoselėja savo ūsus bei barzdą. Svarbiausia, kad šiuo metu galima atrasti labai daug pačių įvairiausių priemonių, kurios kainuoja nedaug, tačiau suteikia galimybę namų sąlygomis susikurti nuostabią išvaizdą.

Vyrų veido priežiūra, barzdos ir ūsų priežiūra nereikalauja labai daug laiko. Iš esmės reikia pasikliauti keliais esminiais patarimais, kurie suteikia galimybę atrodyti puikiai ne tik švenčių metu, tačiau ir kiekvieną dieną. Juk svarbiausia, kad naudojant kokybiškas priemones viskas yra paprasta, patogu ir nereikalauja daug laiko.

Kaip prižiūrėti veido odą?

Nors moterys dažniausiai skundžiasi, kad joms prižiūrėti veido odą yra kur kas sudėtingiau, kadangi jos turi visada atrodyti puikiai, tačiau lyginant su vyrais – moterų gyvenimas kur kas paprastesnis. Vyrai dažniausiai susiduria su ta problema, kad augantys plaukai ant veido paprasčiausiai įauga, tai dažnai sukelia nemalonius skausmus, niežėjimą.

Taigi, labai svarbu įsigytu atitinkamas priemones. Pradėkime nuo to, kad pirmiausia labai svarbu įsigyti losjoną po skutimosi, kuris paprasčiausiai nuramina odą tuomet, kai ji yra sudirginama. Taip pat reikia nepamiršti, kad labai pasitarnauja ir kremai, kurie drėkina, o tuo pačiu drėgnesnės odos priežiūra yra kur kas paprastesnė.

Galiausiai, įsigijus kokybiškas plaukų šalinimo priemones neteks ir justi nemalonumo tuomet, kai reikia plaukučius šalinti nuo veido.

Kaip prižiūrėti ūsus bei barzdą?

Veido plaukų priežiūrai tikrai reikia skirti nemažai dėmesio jeigu norite, kad jie atrodytų puikiai. Ir tai visiškai natūralu, kadangi patys plaukai iš savęs tikrai nedžiugina labai gražiu kritimu ir nesusivėlimu.

Pateikiame kelis paprastus patarimus, kurie užtikrina, kad veido plaukai atrodys puikiai. Vyrų veido priežiūra, barzdos ir ūsų priežiūra naudojant specialias priemones nebus sudėtinga. Priešingai, tai gali tapti tikru malonumu.

  1. Jeigu norite būtų be veido plaukučių, tokiu atveju dažniausiai rekomenduojama juos šalinti kas dvi dienas. Žinomas, viskas priklauso nuo to, kaip dažnai plaukai auga.
  2. Jeigu norite turėti vešlią barzdą – taip pat galima naudoti priemones, kurios skatina jos augimą. Šiuo metu vyrų tarpe jos yra gana populiarios, tad norintiems ją turėti – investuokite.
  3. Naudinga įsigyti ir specialius purškiklius, kurie padeda atskirti plaukus ir taip sukurti gražios barzdos efektą. Kitu atveju ji gali susivelti ir tikrai neatrodys skoningai.
  4. Pirmą kartą formuojant barzdą būtina kreiptis į specialistą, kuris įvertinęs Jūsų veido formą rekomenduos, kokia barzda tinka labiausiai. Vėliau naudojantis specialiomis priemonėmis pats galite susitvarkyti su formavimo darbais.

Jeigu norite, kad jūsų oda bei barzda su ūsais atrodytų puikiai, tokiu atveju rekomenduojame įsigyti pačias kokybiškiausias priemones, kurios garantuoja, kad kiekvieną dieną atrodysite puikiai. Įsigijus priemones Jums paprasčiausiai nebereikės kreiptis į specialistą, kuris yra pasiruošęs sutvarkyti Jūsų veido plaukus. Juk specialisto paslaugos yra kur kas brangesnės, tad kai galima jų išvengti – pasinaudokite galimybe sutaupyti.