Dažniausiai užduodami klausimai, užsisakant tortus šventėms

tortas

Pats svarbiausias bet kurios šventės atributas yra karalius tortas. Be šio skanėsto nepraeina nei gimtadienio, nei vestuvių, nei krikštynų šventės. O kur dar įvairios įmonių šventės, įkurtuvės, atidarymai bei kitokios progos.

Kalbant apie asmenines šventes, tortui skiriamas ypatingai didelis dėmesys. Daugeliui tai nėra „tik tortas“. Priešingai, tortų kepėjams dažnai tenka gerokai pasukti galvą, norint išpildyti kliento lūkesčius. O užsakovai dėl to nepagaili atitinkamai ir sumokėti. Svarbiausia pasirinkti patikimą kepėją, kuris sugebės išpildyti net ir įmantriausius norus.

Bet vis tik, nepaisant įvairių įmantrių norų ir paties torto išpildymo, klientams, užsakantiems tortą, iškyla nemažai klausimų:

Pats pirmas klausimas, kuris tikriausiai kiekvienam į galvą šauna pirmiausiai – kokį torto skonį pasirinkti? Ne paslaptis, kad yra ir tokių žmonių, kurie yra ištikimi savo pamėgtam skoniui. O tiems, kurie kaskart mėgsta eksperimentuoti ir ragauti vis kažką naujo, savo smalsumą ir akis galite paganyti tiesiog čia: https://www.soulkitchen.lt/produkto-kategorija/tortai/.

Kitas klausimas – torto svoris. Iš tiesų ne kiekvienas žino, kokio svorio torto reikėtų vienam ar kitam žmonių skaičiui. Tačiau šiuo atveju reikėtų atsižvelgti į tai, kad ne visi tortai yra vienodos sudėties. Net ir du to paties svorio tortai, priklausomai nuo savo ingredientų sudėties, vizualiai bus skirtingo dydžio. Todėl skaičiuojant torto svorį svarbu įvertinti jį pagal tai, koks kiekis turėtų tekti vienam asmeniui. O jis gali būti skaičiuojamas skirtingai.

Ir pagaliau – vyšnaitė ant torto – tai torto puošyba. Šiandien pamačius kai kuriuos šedevrus net negali patikėti, kad tai gali sukurti žmogaus rankos. Dekoras gali būti labai įvairus: skirtas vestuvių šventei, vaikams ar suaugusiems, atspindintis šventės stilių ir spalvas. Su cukraus mase ir be jos, gyvomis gėlėmis ar valgomu dekoru.

Kaip neapsigauti ieškant renginių vedėjo?

Renginių vedėjai Renginių vedėjai Lietuvoje yra pasiskirstę netolygiai. Vienuose miestuose jų yra daugiau, kituose – mažiau. Klientams reikėtų žinoti, kad miestas gali būti vienas iš kriterijų nustatant paslaugų kainas. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad kviečiantis renginių vedėją iš tolimo miesto, jis gali pakelti paslaugų kainą. Taip nutinka dėl didelio atstumo, kurį tenka įveikti leidžiant pinigus kelionei pirmyn ir atgal. Be abejo, yra kitų kriterijų, darančių įtaką paslaugų kainai.

Renginių vedėjai pataria niekuomet neskubėti užsakinėti paslaugų iš atsitiktinai rastų specialistų. Kol nesate garantuoti, jog tai patikimas specialistas, tol jo paslaugų užsakyti nevalia. Jeigu ieškote sąžiningų ir kokybiškas paslaugas teikiančių renginių vedėjų kažkokiame mieste, tuomet jums reikėtų apsilankyti tokiuose puslapiuose kaip https://visivedejai.lt/renginiu-vedejai-klaipedoje, nes čia visus vedėjus galima itin lengvai filtruoti pagal miestus.

Kaip bebūtų, renginių vedėjo pasirinkimas turi būti išmintingas. Niekuomet nereikia paslaugų užsakyti paskubomis. Kitu atveju, galite nudegti finansiškai, nes galite pinigus pervesti ne itin patikimam žmogui. Aiškiau kalbant, užsiimantiems renginių vedėjų paieška, pirmiausia reikėtų susidaryti norimų specialistų sąrašą. Tada derėtų apie kiekvieną paieškoti neigiamų atsiliepimų. Šitaip  bus paprasčiau susigaudyti kas patikimas, o kas – nelabai.

Reginių vedėjų paieška pareikalaus šiek tiek jūsų laiko, tačiau turėkite galvoje, kad kuo detaliau domėsitės pasirinktu specialistu, tuo labiau sumažinsite apgavystės tikimybę. Ieškant kokybiškas paslaugas teikiančio renginių vedėjo, nereikėtų aplenkti forumų ar socialinių tinklų. Juose dažnai pateikiama naudinga informacija bei atsiliepimai iš pirmų lūpų.

Jeigu radote renginių vedėją, kuris neturi prastų atsiliepimų, tuomet jau reikėtų paruošti informaciją apie patį renginį. Būtent informacijos paruošimas ir pateikimas bus sekantis žingsnis užsakant tokias paslaugas. Jūs nesužinosite galutinės paslaugų kainos tol, kol renginių vedėjas nesužinos visų niuansų ir jūsų keliamų reikalavimų.

Kaip jau minėta pradžioje, netgi atstumas tarp miestų yra vienas iš rodiklių, koreguojančių paslaugų įkainius. Tad, norint sužinoti galutinę paslaugų kainą, turėsite kuo kruopščiau pateikti informaciją apie patį renginį.

Pabrėžtina, kad norintiems išvengti apgavystės, geriausia būtų sudaryti paslaugų sutartį. Taipogi siūloma vengti pinigų mokėjimo „juodais“, nes tuomet padidėtų apgavysčių tikimybė.